Dixidox de Luxe plaukų augimą skatinanti kaukė 009 GF, 200 ml
Dixidox de Luxe plaukų augimą skatinanti kaukė 009 GF, 200 ml

Vasogrotene Growth Factor DSD kaukė praturtinta plaukus maitinančiais aktyviaisiais ingredientais, skatinančiais plaukų augimo faktorių.

Augimo faktorius – tai natūralus signalas žmogaus organizmui skatinti plaukų augimą. Grotenas, vasqulin medžiaga ir bio protenolis – tai ingredientai, žinomi kaip tiek vyrų, tiek moterų plaukų augimą skatinančios medžiagos.

Grotenas mažina ląstelių apoptozę, kuri sukelia DHT (Dihydrotestosterone), padidina melanino sintezę ir aktyvuoja WNT signalus, kurių dėka yra suaktyvinamas plaukų augimas. Vasqulin medžiaga matina galvos odą ir plaukų šaknis, skatina angiogenezės procesą, to dėka plaukai tampa sveikesni ir storesni. Sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos padeda atkurti prastos būklės galvos odos ląstelių mikrocirkuliaciją, sumažina dihydrotestosterono sukeliamą plaukų folikulų atrofiją, sumažina emocinio streso, hormonų pokyčio bei folikulų senėjimo poveikį plaukams.

Keratinu praturtinta DSD kaukė atstato ir stiprina sausus ir pažeistus plaukus. Kaukė efektyviai stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų, sumažina plaukų vėlimąsi ir stimuliuoja plaukų augimą. Plaukai tampa pastebimai sveikesni ir storesni.

Naudojimas: tepkite ant drėgnų plaukų. Tolygiai įmasažuokite į plaukus ir galvos odą. Palaikykite 5 – 10 min ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Naudokite 1 – 2 kartus per savaitę.

Pirkti internetu