DSD antiseborėjiniai produktai

DSD de Luxe antiseborėjiniai produktai pagaminti aktyviųjų augalinių ekstraktų (Arnika gėlelių, dirvinių asiūklių, šalavijų, medetkų, kadagių, rozmarinų ir granatų) pagrindu, reguliuojančių riebalinių liaukų veiklą. Šie ekstraktai sustabdo perteklinį riebalų išskyrimą, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir veikia kaip prevencinė priemonė. Vaisių rūgščių kompleksas ir salicilo rūgštis pasižymi švelniu šveičiamuoju poveikiu.

Produktai pasižymi uždegimą slopinančiu ir niežėjimą mažinančiu poveikiu. Suteikia gaivos pojūtį, pašalina pleiskanas, neleisdami joms vėl atsirasti. Vitaminų ir mineralų kompleksai, pirimidino ir purino bazių, inozitolio, čili pipirų ekstraktas ir kraujagysles plečiantys komponentai padeda sustabdyti plaukų slinkimą ir stimuliuoja plaukų augimą.

Dixidox de Luxe antiseborėjinis šampūnas 1.1

Dixidox de Luxe antiseborėjinis šampūnas 1.1

Dixidox de Luxe antiseborėjinis šampūnas yra pagamintas keratino ir kolageno pagrindu bei praturtintas augalų ekstraktais, vitaminais.

Dixidox de Luxe galvos odos šveitiklis 1.3

Dixidox de Luxe galvos odos šveitiklis 1.3

Dixidox de Luxe galvos odos šveitiklis yra pagamintas vaisių rūgščių komplekso, salicilo rūgšties, daržovių ekstraktų ir abrikosų kauliukų pudros pagrindu.

Dixidox de Luxe antiseborėjinis losjonas 1.4

Dixidox de Luxe antiseborėjinis losjonas 1.4

Dixidox de Luxe antiseborėjinio losjono sudėtyje yra didelė augalinių ekstraktų, vitaminų ir aktyviųjų antiseborėjinių komponentų koncentracija.