DSD dvigubo poveikio produktai: skatina plaukų augimą ir atstato pažeistų plaukų struktūrą

Šios produktų linijos preparatai pasižymi dvigubu poveikiu: stimuliuoja plaukų augimą ir atstato pažeistų plaukų struktūrą.

Produktų sudėtyje yra didelio aktyvumo medžiagų komplekso, sudaryto iš placentos ekstrakto, bičių pienelio, vazodilatorių, inozitolio, adenozino, kofeino, juodųjų pipirų ekstrakto, fitoestrogenų ir vitaminų, stimuliuojančių plaukų augimą ir atstatančių pažeistą plaukų struktūrą.

Produktai ne tik skatina plaukų augimą, bet ir tobulai atstato pažeistą plaukų struktūrą, nes jų sudėtyje yra keratino, kolageno ir pantenolio. Naudojant šiuos produktus, plaukai pradeda natūraliai žvilgėti, tampa akivaizdžiai stipresni ir storesni.

Dixidox de Luxe šampūnas su keratinu 4.1

Dixidox de Luxe šampūnas su keratinu 4.1

Dixidox de Luxe šampūnas su keratinu yra dvejopu poveikiu pasižymintis šampūnas, padedantis stimuliuoti galvos odos mikrocirkuliaciją ir pagerinti plaukų struktūros būklę.

Dixidox de Luxe trigubo poveikio losjonas 4.2

Dixidox de Luxe trigubo poveikio losjonas 4.2

Dixidox de Luxe trigubo poveikio losjonas priklauso dvigubą poveikį turinčių produktų grupei, kurie stimuliuoja plaukų augimą ir pagerina plaukų struktūrą.

Dixidox de Luxe kaukė su keratinu 4.3

Dixidox de Luxe kaukė su keratinu 4.3

Dixidox de Luxe kaukė su keratinu yra dvejopu poveikiu pasižyminti kaukė, padedanti stimuliuoti galvos odos mikrocirkuliaciją ir pagerinti plaukų struktūros būklę.

Dixidox de Luxe losjonas su keratinu
4.4

Dixidox de Luxe losjonas su keratinu 4.4

Dixidox de Luxe losjonas su keratinu yra dvejopu poveikiu pasižymintis losjonas, padedantis stimuliuoti galvos odos mikrocirkuliaciją ir pagerinti plaukų būklę.

Green O2 de Luxe losjonas su bičių pieneliu
4.4.1

Green O2 de Luxe losjonas su bičių pieneliu 4.4.1

Green O2 de Luxe losjonas plaukams su bičių pieneliu, keratinu ir sojos augalų dalelėmis padeda išvengti plaukų slinkimo.

Dixidox de Luxe serumas su keratinu
4.5

Dixidox de Luxe serumas su keratinu 4.5

Dixidox de Luxe serumas su keratinu priklauso dvigubą poveikį turinčių produktų grupei, kurie stimuliuoja plaukų augimą ir pagerina plaukų struktūrą.