DSD produktai nuo plaukų slinkimo, skatinantys plaukų augimą

Visų šios produktų linijos preparatų sudėtyje yra didelė koncentracija plaukų augimą skatinančių sudėtinių medžiagų: placentos ekstrakto, adenozino, kofeino, fitoestrogenų, vitaminų, inozitolio, čili pipirų (Capsicum frutescens) ekstrakto, cinko, geležies, magnio, silicio, inozitolio ir sieros, kurios sudėtyje yra amino rūgščių.

Taip pat produktų sudėtis praturtinta Sabalpalmės (Saw Palmetto) ekstraktu, kuris patikimai blokuoja dihidrotestosterono (hormono, darančio įtaką androgeniniam plikimui) aktyvumą. Pačios naujausios stimuliuojančios sudedamosios medžiagos Cegaba ir Capixyl pasižymi įrodytu plaukų augimą skatinančiu poveikiu ir neturi jokio šalutinio poveikio.

DSD produktai nuo plaukų slinkimo, skatinantys plaukų augimą, pasižymi kraujagysles plečiančiu poveikiu. Naudojant produktus, jaučiamas šildantis efektas ir gaivumo pojūtis. Sudėtyje esantis keratinas, kolagenas ir pantenolis pagerina plaukų struktūrą, suteikia plaukams apimties ir žvilgesio.

Dixidox de Luxe intensyvus šampūnas 3.1

Dixidox de Luxe intensyvus šampūnas 3.1

Dixidox de Luxe intensyvus šampūnas pagamintas placentos ekstrakto, kofeino, kapsaicino ir augalų fitoestrogenų pagrindu. Produktas praturtintas sabalpalmės (Saw Palmetto) ekstraktu ir antiandrogeninį poveikį turinčiais komponentais.

Dixidox de Luxe intensyvus losjonas 3.4

Dixidox de Luxe intensyvus losjonas 3.4

Dixidox de Luxe intensyvus losjonas stabdo plaukų slinkimą ir stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją.

Crexepil de Luxe intensyvus losjonas 3.4.1

Crexepil de Luxe intensyvus losjonas 3.4.1

Crexepil de Luxe intensyvus losjonas padeda sustabdyti intensyvų plaukų slinkimą ir stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją. Losjono sudėtyje yra didelė purino ir pirimidino bazių koncentracija, o taip pat kofeino, placentos baltymų, kraujagysles plečiančių preparatų, fitoestrogenų, vitaminų ir mikroelementų.

Dixidox de Luxe klasikinis losjonas
3.4.2

Dixidox de Luxe klasikinis losjonas 3.4.2

Dixidox de Luxe klasikinis losjonas yra kosmetinis plaukų augimą stimuliuojantis produktas, stabdantis plaukų slinkimą ir retėjimą. Naudodami losjoną, didžioji dauguma žmonių sulaukia tokio efekto, kokio ir tikėjosi.

Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas
3.4.3A

Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas 3.4.3A

Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas skatina plaukų augimą. Jį sudaro du komponentai (losjono ir koncentrato forma), kuriuos sumaišius, jie ima veikti kartu.

Fresh Cells de Luxe Wondercell koncentratas
3.4.3B

Fresh Cells de Luxe Wondercell koncentratas 3.4.3B

Fresh Cells de Luxe Wondercell koncentratas yra skirtas naudoti kartu su Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonu.

Shock de Luxe losjonas su Capixyl™ ir placenta
3.4.4

Dixidox de Luxe intensyvus losjonas 3.4

Capixyl™ yra patentuotas kompleksas, kurį sudaro tetrapeptidai (Acetyl Tetrapeptide-3, keturių amino rūgščių peptidas, kuris stimuliuoja plaukų augimą, tiesiogiai paveikdamas plaukų folikulus) ir raudonųjų dobilų ekstraktas, kuriame yra didelė biochanino A koncentracija.

Science-7 de Luxe losjonas
3.4.5A

Science-7 de Luxe losjonas 3.4.5A

Science-7 de Luxe losjone yra karboksietil gama–hidroksi–sviesto rūgšties (cegaba). Medžiaga pasižymi stimuliuojančiomis savybėmis, skatindama mitozės (ląstelių branduolių dalijimosi) aktyvumą ląstelėse ir nepasižymėdama toksiniu poveikiu.

Science-7 de Luxe eteriniai aliejai
3.4.5B

Science-7 de Luxe eteriniai aliejai 3.4.5B

Science-7 de Luxe eteriniai aliejai: jojobos, vynuogių sėklų, levandų, čiobrelių, atlasinio kedro, rozmarinų. Jojobos aliejus labai efektyviai reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir galvos odos sausumą.