DSD produktai pažeistų plaukų atstatymui

Visi šios linijos produktai sukurti pažeistos plaukų struktūros atstatymui. Tobulai atkuria plaukų struktūrą, kuri pažeidžiama dėl žalingo aplinkos poveikio, plaukų formavimo karštais prietaisais (plaukų džiovintuvu, tiesinimo ar garbanojimo žnyplėmis), cheminių priemonių naudojimo (įskaitant ir plaukų dažymą), neigiamo saulės ar soliariumų poveikio.

Didelė aktyviųjų medžiagų (fosfolipidų, sfingolipidų, kolageno, keratino, hidrolizuoto šilko, bičių pienelio ekstrakto, dumblių ir vitaminų) koncentracija padeda atstatyti plauko struktūrą tiek plauko odelės (paviršiaus) lygmenyse, tiek keratino skaidulų, esančių plauko žievelėje. Produktai drėkina plaukus, neapsunkindami jų. Naudojant DSD produktus pažeistiems plaukams, jie sudrėkinami, tampa sveikesni, storesni, elastingi, pradeda žvilgėti.

Dixidox de Luxe intensyvus šampūnas su šilku
5.1

Dixidox de Luxe intensyvus šampūnas su šilku 5.1

Didelė koncentracija Dixidox de Luxe šampūne esančių struktūrizuojančių komponentų, tokių, kaip fosfolipidai, orchidėjų ekstraktas, vitaminai ir planktono ekstraktas, padeda atkurti plaukų struktūrą tiek išoriniame lygyje (odelėje), tiek ir gilesniuose žievės sluoksniuose.

Dixidox de Luxe intensyvus balzamas su šilku
5.2

Dixidox de Luxe intensyvus balzamas su šilku 5.2

Dixidox de Luxe intensyvus balzamas su šilku padeda atstatyti pažeistą plaukų struktūrą. Po šio balzamo naudojimo, plaukai tampa puresni, sudrėkinti, žvilgantys ir elastingi bei atrodo sveiki ir švytintys.

Dixidox de Luxe intensyvi kaukė su šilku
5.3

Dixidox de Luxe intensyvi kaukė su šilku 5.3

Dixidox de Luxe intensyvi kaukė su šilku padeda atstatyti pažeistą plaukų struktūrą, kurią paveikia daugybė išorinių veiksnių: aplinka, karštis ir chemikalai, įskaitant ir plaukų dažymą.

Dixidox de Luxe intensyvi purškiama priemonė su šilku 5.5

Dixidox de Luxe intensyvi purškiama priemonė su šilku 5.5

Dixidox de Luxe intensyvi purškiama priemonė su šilku skirta švelniam ir giliam galvos odos bei plaukų atstatymui. Ji pasižymi drėkinamuoju efektu, turi raminančių ir gaivinančių savybių.

Akimirksniu energijos suteikiantis amino rūgščių losjonas de Luxe 5.5.1

Akimirksniu energijos suteikiantis amino rūgščių losjonas de Luxe 5.5.1

Akimirksniu energijos suteikiantis amino rūgščių losjonas de Luxe. Tai yra skystis su betainu, natūraliu sudedamuoju elementu, žinomu dėl odai ir plaukams suteikiamos naudos.