Science-7 de Luxe eteriniai aliejai 3.4.5B
Science-7 de Luxe eteriniai aliejai 3.4.5B

Science-7 de Luxe eteriniai aliejai: jojobos, vynuogių sėklų, levandų, čiobrelių, atlasinio kedro, rozmarinų.

Jojobos aliejus labai efektyviai reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir galvos odos sausumą. Pasižymi atstatančiomis ir pleiskanas šalinančiomis savybėmis, o plaukams jis suteikia žvilgesio ir minkštumo.

Vynuogių sėklų aliejuje gausu vitamino E, pagrindinių riebalų rūgščių (Omega 6 ir Omega 3), didelė linolo (76%) ir linoleno rūgšties koncentracija. Visi šie komponentai minkština ir drėkina odą, suteikia jai švelnumo ir pagerina tekstūrą.

Levandų eterinis aliejus skatina plaukų augimą ir pagreitina žaizdų gijimą. Atstatomosios levandų savybės padeda pagreitinti ir atkurti plaukų augimą. Levandų eterinis aliejus reguliuoja riebalų gamybą, padeda pagerinti riebios/sausos galvos odos būklę, taip pat prisideda prie odos pleiskanojimo kontroliavimo.

Čiobrelių eterinis aliejus yra labai naudingas, skatinant plaukų augimą ir stabdant plaukų slinkimą.

Atlasinio kedro eterinis aliejus padeda sustabdyti plaukų slinkimą, ypač jei šis yra susijęs su patiriamu stresu. Taip pat jis nuostabiai tinka aromaterapijai, pleiskanotos odos priežiūrai bei subalansuoja riebios odos būklę.

Rozmarinų eterinis aliejus labai efektyvus, prižiūrint riebią galvos odą ir plaukus, nes stabdo riebalų išsiskyrimą iš plaukų folikulų. Jis šalina pleiskanas ir skatina plaukų augimą, yra labai veiksmingas plaukų svogūnėlių atsinaujinimo veiklos stimuliatorius ir užkerta kelią ankstyvam plikimui.

Naudojimas: Science-7 de Luxe eterinius aliejus galima naudoti atskirai arba po Science-7 de Luxe losjono naudojimo praėjus 3–4 val. Keletą lašų Science-7 de Luxe eterinio aliejaus tepkite ant problematiškų galvos odos vietų. Patekus į akis, nedelsiant plaukite jas vandeniu. Švelniais, masažuojančiais judesiais įtrinkite aliejų į odą ir palaikykite 2 minutes. Po to, apvyniokite galvą šiltu rankšluosčiu ir palaikykite 1 valandą. Po 2–3 valandų galite išplauti plaukus arba palikti priemonę ant plaukų per naktį, o ryte išplauti plaukus. Eterinį aliejų naudokite kas dieną. Vidutinis gydymo kursas yra 3–7 mėnesiai, priklausomai nuo problemos.

Pirkti internetu