Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas 3.4.3A
Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas 3.4.3A

Fresh Cells de Luxe Wondercell losjonas skatina plaukų augimą. Jį sudaro du komponentai (losjono ir koncentrato forma), kuriuos sumaišius, jie ima veikti kartu. Losjone yra didelė koncentracija augalų ekstraktų, riebaluose ir vandenyje tirpių vitaminų kompleksas ir gerai žinomo sabalpalmės (Saw Palmetto) ekstrakto, pasižyminčio antiandrogeniniu poveikiu.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite. 2 ml losjono tepkite ant sausos ar drėgnos galvos odos. Losjoną taip pat galite tepti ir ant plaukų. Paskirstykite priemonę švelniai masažuodami. Nenuskalaukite. Naudokite kasdieną. Minimalus rekomenduojamas priemonės naudojimo kursas yra 3 mėnesiai, nebent rekomenduojama kitaip.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, Fresh Cells de Luxe Wondercell losjoną naudokite kartu su Fresh Cells de Luxe Wondercell koncentratu.

Fresh Cells de Luxe Wondercell losjono maišymas su koncentratu: Fresh Cells de Luxe Wondercell koncentratą supilkite į Fresh Cells de Luxe Wondercell losjono buteliuką. Sumaišykite juos gerai pakratydami buteliuką. 2 ml mišinio tepkite ant sausos ar drėgnos galvos odos. Mišinį taip pat galite tepti ir ant plaukų. Paskirstykite priemonę švelniai masažuodami. Nenuskalaukite. Naudokite kasdieną. Minimalus rekomenduojamas priemonės naudojimo kursas yra 3 mėnesiai, nebent rekomenduojama kitaip. Patekus į akis, nedelsiant plaukite jas vandeniu.

Pirkti internetu