Dixidox de Luxe serumas su keratinu 4.5
Dixidox de Luxe serumas su keratinu 4.5

Dixidox de Luxe serumas su keratinu priklauso dvigubą poveikį turinčių produktų grupei, kurie stimuliuoja plaukų augimą ir pagerina plaukų struktūrą. Didelės žaliosios arbatos ekstrakto koncentracijos dėka, šis serumas stimuliuoja ląstelių veiklą plaukų folikuluose. Epigalocatechine gallate medžiaga, esanti žaliojoje arbatoje, ypatingai stipriai stimuliuoja plaukų augimą. Sojos izoflavonų, vitaminų ir mineralų komplekso derinys pailgina plaukų augimo fazę.

Keratinas yra labai svarbus elementas, padedantis greitai atstatyti pažeistus plaukus. Nanosomose esantis adenozinas stimuliuoja DNR sintezę ir taip pat pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis. Po serumo naudojimo, jūsų plaukai pradės žvilgėti, taps stipresni ir puresni ilgam laikui, juos bus lengva iššukuoti. Užteptas ant odos, serumas pasižymi uždegimą slopinančiu efektu. Kartą išmėginę Dixidox de Luxe serumą su keratinu, greičiausiai dažnai jį naudosite ateityje.

Naudojimas: nedidelį kiekį (maždaug riešuto dydžio) serumo tepkite ant drėgnų plaukų ir paskirstykite jį savo pirštų galais arba iššukuokite plaukus. Serumą galite tepti ir ant galvos odos, taip pat ir ant sausų plaukų. Nenuskalaukite. Patekus į akis, nedelsiant plaukite jas vandeniu.

Pirkti internetu